Бездротова GSM відеокамера Jablotron EYE-02 3G
GSM КАМЕРА EYE-02 3G
GSM камера EYE-02 3G призначена для автономного встановлення та вирізняється простотою встановлення. Камера надає можливість відеозапису та перегляду відеопотоків у реальному часі через 3G-канал передавання. Передавання знімків і відеопотоків ініціюється за запитом або під час спрацювання вбудованих датчиків .
Камера передає MMS, SMS, і голосові виклики а також передавання потоку знімків у реальному часу.
Широкий набір бездротових датчиків (до 20 датчиків системи Oasis) може бути зареєстрований у камеру. Вбудовані датчики: PIR (інфра-червоний) з можливістю визначення руху в зображенні, датчик розбиття скла, вбудований мікрофон для визначення шуму та функціяничного бачення дають змогу абсолютно автономне встановлення камери
Камера реагує на рух, шум та інші зовнішні дії.
За допомогою Web, FTP, і e-mail ви можете переглядати приміщення, що охороняється, з будь-якого ПК під'єднаного до інтернету, а також вся інформація може передаватися на Пульт центральної охорони.
Технічні характеристики:
o Quad band GSM модуль з GPRS-підтриманням.
o 868MHz радіоприймач для під'єднання бездротових радіопристроїв.
o Li-Ion резервний акумулятор.
o USB 2.0 port.
o Карта пам'яті SD micro Flash Card.
o Діапазон температур -10 to +55 °C.
o Під час використання термошкірка можлива зовнішнє встановлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jablotron |
| Застосування | Внутрішня/Вулична |
| Форм-фактор | Поворотний |
| Тип камери | IP |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Країна виробник | Чехія |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
- Ціна: 17 537 ₴


